Producent szamb betonowych

Fabeton to ceniony na rynku producent szamb betonowych. Nasze zbiorniki nie bez powodu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród Klientów. Zostały one wykonane z najwyższej jakości betonu, dostarczanego przez renomowanych europejskich producentów. Proponujemy Państwu szamba betonowe w zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie dopasowane do Państwa preferencji.

Sprzedaż i transport szamb betonowych

Jako sprawdzony producent szamb betonowych, niezwykle cenimy sobie Państwa zadowolenie, dlatego oferujemy zarówno sprzedaż szamb, jak i ich transport na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Gwarantujemy Państwu możliwość dostarczenia wybranych szamb betonowych nawet w ciągu 5 dni roboczych.

Wysokiej jakości szamba betonowe

W domach, w których nie ma dostępu do przyłącza kanalizacyjnego, najlepszym rozwiązaniem są bezodpływowe zbiorniki na ścieki. Jako renomowany producent szamb betonowych dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości modele w bardzo przystępnej cenie. Nasze artykuły mają wiele zalet. Przede wszystkim odznaczają się one wytrzymałością i solidnością wykonania. Produkty o dużej masie doskonale osadzają się w gruncie. Dzięki temu ryzyko wypchania produktu przez wody gruntowe zostaje zredukowane do minimum. Ponadto nasze artykuły wyposażone są w zbrojenia gładkie oraz żebrowane. Szczelne pokrywy zabezpieczone środkami chemicznymi zapewniają doskonałe zabezpieczenie przed niekontrolowanym wypływem ścieków na zewnątrz.

Słyniemy nie tylko jako producent szamb betonowych. Klientom, którzy zdecydują się na zakup określonego zbiornika, oferujemy tani transport przy użyciu odpowiednio dostosowanych pojazdów oraz fachowy montaż we wskazanym miejscu. Na nabyte u nas modele udzielamy zazwyczaj 3 lata gwarancji.

Montaż szamb betonowych

Gotowe pojemniki przywozimy jako jeden element. Ich instalację na określonym gruncie rozpoczynamy od zrobienia wykopu szerszego od samego betonowego szamba o około 30 cm. W dalszej kolejności fachowcy wysłani przez nas jako producenta do realizacji tego zadania wjeżdżają na dany teren odpowiednio przystosowanym samochodem transportowym. Produkt opuszczany jest do wykonanego wcześniej otworu za pomocą nowoczesnego urządzenia hydraulicznego. Później przystępujemy do zaizolowania konstrukcji, przyłączenia do niej niezbędnych przewodów kanalizacyjnych, a także zasypania pojemnika. Na zewnętrzną warstwę nakładamy dodatkowo wodoszczelną zaprawę. To minimalizuje ryzyko przesiąkania pomiędzy górną pokrywą a zbiornikiem. Prace montażowe z reguły trwają od 4 do 6 godzin.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako producent szamb betonowych jesteśmy przekonani, że nabyte u nas modele doskonale spełnią Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.